Публікація чернетки

ПУБЛІКАЦІЯ ЧЕРНЕТКИ

Чернетка – це книга, яку автор пише прямо зараз, викладаючи нові частини (глави) у міру їх завершення. Функціонал знаходиться в стадії зачиненого бета-тестування, не є остаточним і буде доопрацьовуватися у міру розвитку проекту.

Тільки штатні автори можу видавати чернетки. Позаштатним авторам буде потрібно виготовити книгу самостійно згідно з нашими вимогами.

На період відкритого бета-тестування ми пропонуємо авторам наступні умови:

 • Роялті складуть 70% від отриманого ПЕРШИМ ЦИФРОВИМ ВИДАВНИЦТВОМ.
 • Поширюватися чернетка буде тільки на сайті ПЕРШОГО ЦИФРОВОГО ВИДАВНИЦТВА.
 • Завантажити файл можна, можна тільки читати онлайн.
 • Мінімальний термін, щоб закінчити чернетка, становить 1 місяць, максимальний - півроку.
 • Періодичність оновлення ви визначаєте самі.
 • Оптимальний обсяг для книги, яка публікується в режимі чернетки - 6-15 авторських аркушів.
 • Кожна чернетка бере участь в стимулюючих акціях ПЕРШОГО ЦИФРОВОГО ВИДАВНИЦТВА для просування книг і читання в цілому, таких як "перша книга за півціни", "четверта книга в подарунок" та інших.

 

На час відкритого бета-тестування чернетки отримують додаткову рекламну підтримку з боку ПЕРШОГО ЦИФРОВОГО ВИДАВНИЦТВА: все чернетки беруть участь в мотивуючих акціях ПЕРШОГО ЦИФРОВОГО ВИДАВНИЦТВА, плюс підключаються різні механізми, які залежать від конкретної книги.

Авторизуйтесь в ПЕРШОМУ ЦИФРОВОМУ ВИДАВНИЦТВІ і перейдіть в розділ «Мої книги». Натисніть «Додати чернетку» і завантажте перший фрагмент вашого чернетки в форматі docx або fb2.

 

 

Він може бути не менше 4 000 знаків відповідно до умов публікації на нашому сервісі. Коли чернетка завантажений і сконвертовані, відкрийте картку книги, натиснувши кнопку «Редагувати».

Відкриється майстер публікації книги.

 

 

У вкладці «Відомості про книгу» заповніть поля «Назва книги», «Над книгою працювали», «Загальні відомості", "Дата написання», виберіть відповідний віковий рейтинг і повідомлення про наявність чи відсутність нецензурної лайки. Заповніть жанри і теги.

 

 

У вкладці «Ліцензія і ціна» виберіть бажану ціну.

Зверніть увагу, що ви вказуєте ціну не за окрему главу, а за весь обсяг готової книги.

 

Ознайомчий фрагмент буде доступний для читача безкоштовно, і його розмір буде розраховуватися від передбачуваного обсягу готової книги, який ви вказали в полі «Обсяг готової книги» - 25%.

 

 

Вкажіть передбачуваний обсяг книги. Оптимальний обсяг для книги, яка публікується в режимі чернетки - 6-15 авторських аркушів. Один авторський аркуш дорівнює 40 000 знаків.

 

 

Вкажіть періодичність, з якою ви будете оновлювати свій чернетка - в днях, і слідуйте їй.

 

 

На вкладці «Обкладинка» виберіть обкладинку.

 

 

Остання вкладка - підготовка до публікації, перевірте все ще раз і натисніть кнопку «Відправити на модерацію».

 

У період відкритого бета-тестування чернетки проходять модерацію в пришвидшеному режимі,

у них пріоритет у порівнянні з іншими книгами.

 

 

Зверніть увагу, що якщо у вас була книга раніше опублікована, то поміняти їй ліцензію на тип «Чернетка» не можна. Тип ліцензії «Чернетка» можливий тільки якщо у вас незакінчена книга, яку ви хочете публікувати по главах.


Пишіть продовження в тому ж файлі docx, в якому ви писали першу частину чернетки.

 

 

Коли ви будете готові викладати наступну частину, авторизуйтесь, відкрийте розділ «Книги», виберіть чернетку, яку ви хочете оновити, і натисніть кнопку «Редагувати».

 

 

На вкладці «Відомості про книгу» натисніть кнопку «Завантажити інший файл» і виберіть файл, в якому міститься весь текст з самого початку, включаючи нову главу.

 

 

Перейдіть у вкладку «Підготовка до публікації» і натисніть кнопку «Відправити на модерацію».

 

 

Ви також можете змінити інші метадані, якщо хочете: наприклад, ціну, анотацію, обкладинку.

Так.

 

Чернетка публікується на умовах невиключної ліцензії, так що ви можете публікувати книгу паралельно у нас і на інших майданчиках. Ми не обмежуємо своїх авторів у виборі умов публікації, виборі майданчиків і так далі, ми довіряємо вам у прийнятті відповідних рішень.

 

Єдина умова: синхронна викладка на всіх ресурсах. Тобто якщо ви викладаєте нову главу на якомусь іншому ресурсі, в цей же день ця глава повинна з'явитися і у нас.

 

 

Якщо ви вже почали викладати книгу в режимі чернетки на іншому сервісі і хочете, почати викладку і у нас, то вам в першій частині потрібно опублікувати у нас весь текст, який вже був викладений на іншому ресурсі, а подальший текст ви викладаєте паралельно і у нас , і на іншому ресурсі.

 

Викладення нових глав повинна проводитися день в день.

Коли чернетка дописаний, необхідно перевести його в статус готової книги, помінявши ліцензію. Завантажте файл, який містить останню главу. Перейдіть на вкладку «Ліцензія і ціна» і виберіть ліцензію, по якій ви хочете поширювати книгу.

 

 

Будьте уважні! Якщо ви зміните тип ліцензії «Черновик» на будь-який з трьох типів ліцензії «Безкоштовний», «Базовий» або «Безлімітний», то змінити тип ліцензії знову на «Черновик» буде неможливо!

Після того як автор напише і опублікує останню главу чернетки, книга перейде в статус закінченого твору. Після цього вона буде доступна іншим користувачам для покупки як звичайна електронна книга. Після закінчення чернетки і переходу книги в статус готової умови поширення будуть такі ж, як і для інших книг, опублікованих за допомогою ПЕРШОГО ЦИФРОВОГО ВИДАВНИЦТВА.

Автор зобов'язується:

 

 • Витримувати заявлену періодичність публікації чернетки;
 • Витримувати заявлені обсяги публікацій;
 • Обсяг першої публікації - безпосередньо залежить від заявленого обсягу всієї публікації і періодичності викладки, повинен бути від 4000 друкованих знаків, але не менше 10% від заявленого обсягу.
 • Автор не повинен міняти встановлену ціну на чернетку частіше, ніж 1 раз в 2 тижні.


Наприклад, якщо заявлено, що книга буде об'ємом 10 А.Л. (400 000 знаків), а викладка буде проводитися раз на місяць, то за все повинно бути 6 викладок по ~ 1,7 А.Л. (: 68 000 знаків) і обсяг першої викладки - не менше 1,7 А.Л.

 

Важливо: в разі, якщо автор не слід зазначених вимог, ми залишаємо за собою право:

Попередити автора про порушення і визначити терміни виправлення;
У разі відсутності виправлень (термін 7 днів) з боку автора - зняти книгу з публікації, повернувши гроші покупцям чернетки.

НАС ТАКОЖ ЗАПИТУЮТЬ

Почнемо!