Про видавництво

ПРО НАС

Ви написали книгу і тепер хочете, щоб про неї дізнався світ.

Що далі?

 

Частіше за все автори вдсилають рукопис до одного з відомих видавництв, маючи надію, що його оцінять досить виского, щоб видати та  виставити у продаж. Нажаль шанси на успіх в такому разі не дуже високи, адже редактори, зазвичай, перевантажені роботою та не можуть впоратися з потоком рукописів, які щодня надходять до видавницті. Тож авторам доводиться чекати відповідь місяці.

Ще варіант — участь в різноманітних літературних конкурсах. Але й  тут зазвичай переможців буває небагато, й ті, хто не пройшов відбір, лишаються за бортом книжкового ринку.

Третій спосіб для тих, хто не лише пише книги, але й має організаторску и коммерційну жилку. В цьому випадку Ви шукєте и коректора и редактора, самостійно верстаєте макет під вимоги типографії, оплачиваете печать тиража, домовляєтеся з магазинами про викладку на полиці, робите сайт, вирішуєте питання з отриманням грошей, виплатою налогів та рекламою. Це корисно: в процесі Ви вивчаєте электронне книговидавництво та бізнес автора й видавця цілком та повністю, але рано чи пізно помічаєте, що часу на письменницьку роботу майже не лишається.

Якщо ж технічні запитання виявилися більш складними, ніж Ви думали, знайти необхідні знайомства й домовитися з видавництвом не вдалося, то рукопис, а може, вже й повністю готова книга лягає на полицю й роками чекає свого часу.

Чому ми вирішили створити ПЕРШЕ ЦИФРОВЕ ВИДАВНИЦТВО?

Ми вирішили змінити ситуацію на ринку друкованих видань України і запропонувати  авторам можливість самостійно публікувати книги за допомогою цифрового видавництва а також зберегти природні ресурси нашоїдержави, адже жодне дерево не буде зрубане задля того, щоб опублікувати Ваш тираж. ПЕРШЕ ЦИФРОВЕ ВИДАВНИЦТВО допомагає авторам розмістити свою книгу в онлайн-бібліотеках та книжних інтернет-магазинах. Все просто: Ви завантажуєте книгу, ми – робимо все інше.

Почнемо!
Як працює ПЕРШЕ ЦИФРОВЕ ВИДАВНИЦТВО?

Після публикацїї книги у ПЕРШОМУ ЦИФРОВОМУ ВИДАВНИЦТВІ ми стаємо Вашим посередником. Це означає, що ми перевіримо Вашу книгу на відповідність законодавству України, за необхідності запрпонуємо послуги  коректорів і редакторів й візьмемо на себе питання по роботі з книжними онлайн-магазинами та бібліотеками. Аудиторія наших партнерів — декілька мільйонів читачів, тому за допомоги ПЕРШОГО ЦИФРОВОГО ВИДАВНИЦТВА Ви заявите про свою книгу всьому світові!

Крім того, ПЕРШЕ ЦИФРОВЕ ВИДАВНИЦТВО дозволяє продавати не лише електронні, а й друковані книги. Ми співпрацюємо з с типографією за принципом print-on-demand («друк на вимогу»). Якщо читач хоче отримати друкований екземпляр Вашої книги, він оформлює замовлення в інтернет-магазині, а ми передаємо файл книги до типографії, де книгу надрукують, а тоді видправлять покупцю.

Ми пропонуємо Вам швидкий та зручний спосіб донести свою творчість до читачів та оцінити їх інтерес до Вашої книги. Можливо, серед нових читачів знайдеться видавець чи редактор-скаут, що побачіиь в Вас потенціал та запропонує заключити авторський договір!

Кого ми чекаємо та бачимо серед своїх авторів?

Вам буде корисне ПЕРШЕ ЦИФРОВЕ ВИДАВНИЦТВО, якщо Ви хочете стати не просто письменником-любителем чи блогером зі своєю аудиторією, а перейти на більш високий рівень — об’єднати історії в книги, або представити вже готовий твір широкому загалу.

Якщо Ви вже видавали електронні чи друковані книги, ПЕРШЕ ЦИФРОВЕ ВИДАВНИЦТВО може предоставити Вам більш гнучкі можливості для публикації на різних ресурсах. Якщо Ви тільки починаєте шлях до читача, ми постараємося дати Вам простий інструмент для роботы, щоб Вам було цікаво не лише писати книги, але й публікувати й, звичайно ж, продавати їх.

Почнемо!
Наші можливості
  • Надання ISBN, як у друковано видання
  • Підтримка файлів у форматах Google Docs
  • Просте керування ціною книги з особистого кабінету та зрозуілий розрахунок роялті
  • Вивід роялті прямо на банківську карту
  • Безкоштовні видання для починаючих талановитих авторів