Послуги

ЗРОБИМО ВАШУ КНИГУ

Ми допомагаємо повноцінно представити Вашу книгу світові! Ви отримуєте усі необхідні номера, що дають фізичні видавництва, а отже, Ваша книга фактично прирівнюється виданій на папері. Також ми надаємо допомогу з корректурою Вашого тексту. Ви можете скористатися допомою редакторів, щоб отримати професійний погляд та допомогу. Можемо зверстати для Вас повністю готову для викладання онлайн-версію та/або версію готову для друку. А також ми можемо прорекламувати Вашу книгу, що значно збільшить обсяг читачів.

МАЙБУТНІМ АВТОРАМ

Видаєте книгу онлайн та отримуєте від нас усі необхідні коди, як у паперового видання. Це дає Вам можливість розповсюджувати її на тих самих правах що і паперове видання.

Також ви маєте виняткову можливість роздрукувати Вашу книгу будь-де та будь-коли, адже наші верстальники підготують її до друку на принтері.

computer-767776_1920

ВИБАГЛИВИМ АВТОРАМ

Ви можете скористатися можливістю та видавати електронні версії ваших авторів за допомогою наших спеціалістів. І стати першими серед рівних! Також ви можете спивпрацювати з намив усіх напрямах – від додрукарської подготовки кнігі чи журналу до реклами видання.

ЧИТАЧАМ

Найбільша база електронних видань України в одному місці! Погодьтеся – це зручно. Ми постійно оновлюємо нашу базу, додаємо айактуальніші на сьогодні видання.

Також Ви можете дізнаватися анонси найближчих видань. що заплановані до виходу найближчим часом.

FDP_муравьи

АВТОРАМ

Наші верстальники допоможуть підготувати файл, з урахуванням усіх форматів; корректори перевірять граматику, орфографію та пунктуацію; книзі буде присвоєно усі необхідні номери.

Також автори можуть зберігати чернетки своїх книг у нашій базі чернеток.

Почнемо!